Maciej Linzenbarth - adwokat - Kraków

Polski | English | Deutsch

Kancelaria Adwokacka - Kraków

Zakres naszych usług
Prawo gospodarcze i handlowe
Prawo cywilne
Prawo nieruchomości i budowlane
Prawo konsumenckie
Postępowania sądowe
Prawo podatkowe
Prawo papierów wartościowych
Prawo europejskie
Prawo spółek

Studentka V roku prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim, specjalizuje się w prawie cywilnym, ze szczególnym uwzględnieniem prawa zobowiązań, prawie konsumenckim, procedurze cywilnej oraz prawie budowlanym. Włada językiem włoskim oraz angielskim.
Przedmiotem swoich zainteresowań naukowych uczyniła zagadnienia związane z zapobieganiem przestępczości poprzez kształtowanie przestrzeni (CPTED). W 2007 r. brała udział w I Konferencji Zarządzanie Bezpieczeństwem w Szkołach, gdzie zaprezentowała referat pt. „CPTED w gimnazjum. Architekci, planiści, kryminolodzy jako sojusznicy w zapewnianiu bezpieczeństwa w szkołach”.
Doświadczenie zawodowe opiera o dwuletnią pracę w agencji reklamowej, gdzie poza projektowaniem graficznym, zajmowała się sprawami windykacyjnymi, sporządzaniem pism handlowych i umów z podwykonawcami, a także przygotowywała ofertę firmy na międzynarodowe targi tekstylne. W latach 2004-2007 prowadziła bieżącą obsługę firmy budowlanej, reprezentując ją podczas szkoleń i spotkań handlowych.
Od lipca 2007 r. pracuje w Dziale Prawnym spółki Sobiesław Zasada S.A., gdzie zajmuje się bieżącą obsługą prawną firm należących do Grupy Kapitałowej Sobiesław Zasada.

Adwokat Maciej Linzenbarth
ul. Armii Krajowej 19 (1 piętro)
30-150 Kraków